Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Pre Starters
Anetka
16.30
17.10

Runners 1
Joasia
16.30
17.20

Starters2
Anetka
17.30
18.15

Climbers 1
Joasia
17.30
18.20

Climbers 2
Anetka
18.30
19.20

Leapers
Joasia
18.30
19.20
Climbers 3
Anetka
16.30
17.20

Climbers 4
Jarek
16.30
17.20

Runners 2
Jarek
17.30
18.20

Starters 1
Anetka
17.30
18.20
Pre Starters
Anetka
16.30
17.10

Runners 1
Joasia
16.30
17.20

klasa 7
Jarek
16.30
18.00

Little Ones
Anetka
17.30
18.15

Climbers 1
Joasia
17.30
18.20

klasa 5
Jarek
18.00
19.30

Climbers 2
Anetka
18.30
19.20

Leapers
Joasia
18.30
19.20
Climbers 3
Anetka
16.30
17.20

Climbers 4
Jarek
16.30
17.20

Runners 2
Jarek
17.30
18.20

Starters 1
Anetka
17.30
18.20
17.00
18.00
19.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
klasa 5
Jarek
18.00
19.30
19.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
klasa 7
Jarek
16.30
18.00
17.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Runners 2
Jarek
17.30
18.20
Runners 2
Jarek
17.30
18.20
18.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Climbers 4
Jarek
16.30
17.20
Climbers 4
Jarek
16.30
17.20
17.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Little Ones
Anetka
17.30
18.15
18.00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Starters 1
Anetka
17.30
18.20
Starters 1
Anetka
17.30
18.20
18.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Climbers 3
Anetka
16.30
17.20
Climbers 3
Anetka
16.30
17.20
17.00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Leapers
Joasia
18.30
19.20
Leapers
Joasia
18.30
19.20
19.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Climbers 1
Joasia
17.30
18.20
Climbers 1
Joasia
17.30
18.20
18.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
18.00
Climbers 2
Anetka
18.30
19.20
Climbers 2
Anetka
18.30
19.20
19.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
17.00
Starters2
Anetka
17.30
18.15
18.00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Pre Starters
Anetka
16.30
17.10
Pre Starters
Anetka
16.30
17.10
17.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Runners 1
Joasia
16.30
17.20
Runners 1
Joasia
16.30
17.20
17.00

Poniedziałek

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
Pre Starters
Anetka
16.30
17.10

Runners 1
Joasia
16.30
17.20

Starters2
Anetka
17.30
18.15

Climbers 1
Joasia
17.30
18.20

Climbers 2
Anetka
18.30
19.20

Leapers
Joasia
18.30
19.20
Climbers 3
Anetka
16.30
17.20

Climbers 4
Jarek
16.30
17.20

Runners 2
Jarek
17.30
18.20

Starters 1
Anetka
17.30
18.20
Pre Starters
Anetka
16.30
17.10

Runners 1
Joasia
16.30
17.20

klasa 7
Jarek
16.30
18.00

Little Ones
Anetka
17.30
18.15

Climbers 1
Joasia
17.30
18.20

klasa 5
Jarek
18.00
19.30

Climbers 2
Anetka
18.30
19.20

Leapers
Joasia
18.30
19.20
Climbers 3
Anetka
16.30
17.20

Climbers 4
Jarek
16.30
17.20

Runners 2
Jarek
17.30
18.20

Starters 1
Anetka
17.30
18.20
17.00
18.00
19.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
16.00
klasa 7
Jarek
16.30
18.00
17.00
18.00
klasa 5
Jarek
18.00
19.30
19.00

Środa

Czcionki niedostępne!

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY