Lektorzy

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób.

Wszystkich lektorów łączy wspólne przeświadczenie, że to właśnie dzieciom trzeba przekazać to, co w nas najlepsze. A przyświeca nam myśl: „Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę”.

Aneta Khalaf

Certyfikowana Lektorka Leo English. Licencjat na kierunku Anglistyka ukończyła na uniwersytecie Al Furat w Syrii. Teraz kontynuuje naukę na Katolickim Uniwersytecie Lubelski.
Kocha uczyć języka angielskiego tych najmłodszych, dlatego pracuje jako nauczyciel tego języka w przedszkolu. Uważa, że najważniejsze w pracy z maluchami to uśmiech i energia.

Joanna Teresa Kleparska

Certyfikowana Lektorka Leo English. Pani Joasia posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć języka angielskiego i niemieckiego w różnych grupach wiekowych. Sama mówi o sobie, że bycie lektorką to jej życiowe powołanie i pasja.

Jarosław Krzciuk

Absolwent Filologii angielskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i certyfikowany lektor metody Leo English. Ma doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów i testów.
Pan Jarek stara się zawsze podchodzić indywidualnie do potrzeb ucznia, tak aby nauka angielskiego była zawsze interesująca i wciągająca.
W wolnym czasie zajmuje się grafiką komputerową i montażem filmów.

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY